YOUTUBE-KALECİ ÇALIŞMASI

Kaleci Antrenman örneklerini bulacağınız youtube videoları ile sizlerle olacağız.Ayrıca filebekcisi olarak temel kaleci gelişim videolar ile yeni yetişmekte olan siz kalecilere destek olacağını umuyorum.

YOUTUBE-KALECİ ÇALIŞMASI-YÜKSEK TOP

Kaleci Antrenman drillerinden birini daha size sunuyorum ön direğe atılan yüksek top ve şut arka direğe atılan yüksek top adımlama ve doğru diz kullanılımı ve sıçrama ayağı alıştırmalarını bu antrenman videosunda bulacaksınız en fazla 6 tekrar 2 set yapılması sağdan ve soldan olmak üzere planlanabilir.

YOUTUBE-KALECİ ÇALIŞMASI-YERDEN VE YÜKSEK TOP

Kaleci Antrenman drilİi Kaleci önünde bulunan engel üzerinden çift ayak sıçrar yere düştüğü an topa vurulur. Sağ adımı ön çarpraza atarak yerden gelen topu yakalar.Yerden kalkar engelin arkasından geçerek Arka direğe atılan yüksek top adımlama ve doğru diz kullanılımı ve sıçrama ayağı alıştırmalarını bu antrenman videosunda bulacaksınız en fazla 6 tekrar 2 set yapılması sağdan ve soldan olmak üzere planlanır.

YOUTUBE-KALECİ ÇALIŞMASI-TOP TUTMA-AYAK TEKNİĞİ

Kaleci Antrenman drillerinden birini daha size sunuyorum Kalecinin top tutma alışkanlığının kazandırılması ve ayak tekniği çalışmasının ortak yapıldığı eş zamanlı alıştırmalarını bu antrenman videosunda bulacaksınız en fazla 6 tekrar 2 set yapılması her kaleci farklı pozisyonda başlayarak bir döngü şeklinde olmak üzere planlanabilir.

YOUTUBE-KALECİ ÇALIŞMASI-YÜKSEK TOP

Kaleci Antrenman drillerinden birini daha size sunuyorum Engel üzerinden atlanır.ön direğe atılan yüksek top ve şut arka direğe atılan yüksek top adımlama ve doğru diz kullanılımı ve sıçrama ayağı alıştırmalarını bu antrenman videosunda bulacaksınız en fazla 6 tekrar 2 set yapılması sağdan ve soldan olmak üzere planlanabilir.